![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhggXXLraCkqcPYZKkT-eKD4DWlkGQdJfr7pUm3uatl7XjVvW7J-yFI1ZGzepUwX9ihmkMI7LvF2MTm2XLdherD6WsLPY4mqzaOXnar-f3OWDUEq6BU1NgRNfUkCxE8iMOp-fEGJLzg1SSQaRr52jed-4_fmz7Kfnjq_2O83Ne0islpgmnCqNZ6OjS7eg/w640-h326/%CE%B1%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%83%CE%AF%CE%B1.jpg)
Η Τράπεζα Αίματος του ¨ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ¨ διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία.
Συγκεκριμένα την Πέμπτη 2 Μαρτίου 2023 από 8:30 το πρωί μέχρι 13:00 το μεσημέρι, θα γίνει αιμοληψία στον ΑΗΣ Αγ. Δημητρίου σε συνεργασία με το Μποδοσάκειο Νοσοκομείο Πτολεμαΐδας.
Η παρουσία όσο το δυνατόν περισσότερων είναι απαραίτητη σ΄αυτή την κορυφαία πράξη ανθρωπιάς. Σημείωση: Όσοι συμμετέχουν είναι απαραίτητο να έχουν μαζί τους τον ΑΜΚΑ ή την ταυτότητά τους
0 Σχόλια