![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhfnLbCVrCOgFncUusUjNffRJJcs8tqBE1ZNy8iDLRlaMV0hfmZXZhEmHe4B2tbjxseasNqJo0Fy55A0O3B0PigxZ3D6D4V0N-h14FhwbzL4f22oLi4Q57GQUWOXXVmAnBwQ_UP2TjbbSINRIeKhVFzheX3_mh-3eMp_IXzveyTmF7XtzCH6_-4BiKWGw/s16000/1.jpg)
Ο άτυχος Ιορδάνης Αδαμάκης που ήταν στο μοιραίο τρένο στα Τέμπη, υπήρξε συμπαίκτης στην Καβάλα με τον Βασίλη Πάλλα, άλλα και τον Κώστα Τρομπούκη τη φετινή σεζόν στον Θεσπρωτό. Ο Ιορδάνης ο οποίος έχασε τη ζωή του, στις μεταγραφές του χειμώνα πήρε μεταγραφή στον ΑΟ Υπάτου ομάδα Γ Εθνικης. Την Κυριακή μάλιστα έπαιξε αλλαγή σε αγώνα πρωταθλήματος που έδωσε η ομάδα του στην Κέρκυρα με τον Αστερα Πετριτή.
0 Σχόλια