![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhxxLIFJ1nQ9B6l3jB9O1guPx1rjGllVX-mRz0_Xiu5um1-2dGZhJfP_JZTb7YcT3ruRJyTWD-f0RnxPLqQwHqwgEgMWK-CrrDvHzq5sIxSAKM-QvtvIm9WtuDdwyhBGbcS1l-tbqTsDzrkeqF3mWVC_R0Y0Lfz6a2Uopun5mUqtHj3QZh_fdfAouH3KA/s16000/IMG-67460b8de10f703a9130a22f4f6633df-V.jpg)
Σύσσωμη η οικογένεια του Κρόκου, κοινότητα, σύλλογοι γονέων Κηδεμόνων νηπιαγωγείων, δημοτικών, γυμνασίου δίνουμε Αίμα την Κυριακή από 10 το πρωί έως 2 το μεσημέρι. Τρώμε ελαφρύ πρωινό και με ευχάριστη διάθεση στο ΚΑΠΗ, με όλες τις προφυλάξεις, και μάσκα, δίνουμε Αίμα . οι νέοι 18 εως 45 ετών μπορούν να ενημερωθούν και να γίνουν εθελοντές δότες μυελού οστών.
Σας περιμένουμε όλους για να δώσουμε αίμα σε όποιον έχει ανάγκη.
0 Σχόλια