![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiUg4zOi1hFNa9uPOHEX5_YRIUD1l97HxS2MIxUqtCxpd6LEEgKFosQjwtJymEfXppY_fIw4hVe9JBbsK3BqqgcCZ5eUojVcJzEHd1qm55si7aTqcEwsDsYoGZaI2RyhyPKCkub1BI4rjS0j58ayVmKqDDDkXS9ldGbwTwBYLULOHLxVUNhj1fP61896Q/s16000/%CE%95%CE%A4%CE%97%CE%A3%CE%99%CE%9F%CE%A3%20%CE%A7%CE%9F%CE%A1%CE%9F%CE%A3%20%CE%A6%CE%A9%CE%A4%CE%9F.jpg)
Την Παρασκευή 10/2/2023 και ώρα 21:00 μ.μ ο ετήσιος χορός στην αίθουσα EVENT – PLAZA στα Πετρανά Κοζάνης. Ελάτε να διασκεδάσουμε και να αφήσουμε το άγχος της καθημερινότητας με τη συνοδεία της ορχήστρας του Χρήστου Αδαμόπουλου.
Τιμή κάρτας: 18 ευρώ
Στο πρόγραμμα θα συμμετέχουν με ολιγόλεπτη παρουσία το Χορευτικό τμήμα του Συλλόγου μας και το τμήμα της Χορωδίας.
Επίσης θα διενεργηθεί λαχειοφόρος αγορά.
ΜΕ ΤΙΜΗ ΤΟ Δ. Σ.
0 Σχόλια