❤ Σαββατόβραδο στο ρυθμό της Κοζανίτικης Αποκριάς!
👉 Η βραδιά ξεκίνησε με το Κοζάνη Festival!
🤝🏻Μία συνδιοργάνωση του Λαογραφικός.Όμιλος.Κοζάνης. Φίλοι Της Παράδοσης ,του ΟΑΠΝ - Οργανισμός Αθλητισμού - Πολιτισμού & Νεολαίας Δήμου Κοζάνης και της Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας .
✅ Συμμετείχαν: Επιμορφωτικός Σύλλογος Νέας Μάκρης, Ένωση Απανταχού Ευρυτανισσών για την αειφόρο ανάπτυξη της Ευρυτανίας, Σύλλογος Προστασίας και Ανάδειξης της Φυσικής και Πολιτιστικής Κληρονομιάς Πραστού Αγίου Παντελεήμονα και Τσακωνιάς ΠΡΑΣΤΟΣ-Α ΧΩΡΑ ΝΑΜΟΥ, Πολιτιστικός Σύλλογος Καρπενησίου, Εκπολιτιστικός και Εξωραϊστικός Σύλλογος Κάτω Καμήλας Σερρών, Πολιτιστικός Σύλλογος κατοίκων Ευόσμου "Κύριλλος και Μεθόδιος", Αθλητική Ένωση Αστυνομίας Παράρτημα Βορείου Ελλάδος
🔥Στη συνέχεια διασκεδάσαμε με τα χορευτικά και το Φανό "Μπουγδανάθκα"!
🌟 Η βραδιά συνεχίζεται με το 'Β μέρος του φεστιβάλ!
ℹ Βρείτε το πλήρες πρόγραμμα της φετινής Αποκριάς 👉 https://tinyurl.com/mry64rfv
#dimos_kozanis #apokria2023 #Συναυλίες #ΆναμμαΦανών #παιδικέςεκδηλώσεις #SOURDGAMES #PartyNεολαίας #παρέλασηαρμάτων
♥️Κοζανίτικη Αποκριά
0 Σχόλια