![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijmec938-MA_6hkFlivSZMFwYKPMONrz0Dfupeoa44P7UlkqPquz0oHbuyVsxXFHLvETJNkmtS9dovMPuyCnBiMvvai3BPJCTBIzh3ybawkWIDVYLcw5Dm8ZBw-p8kPpL44O8xKhdIv3tCqTaWTr7D282Sx8V9eLYhs183GvgzEmo-KoRtoRQumgurxw/s16000/311178197_1239598433552904_8735532041512391525_n.jpg)
Θα ρωτήσω Ευθέως, σίγουρα δεν θα πάρω απάντηση.
Γιατί???????? Κύριε Γενικέ Επιθεωρητά ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ Δ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ. Στείλατε πρόσκληση για τον εορτασμό κ την δεξίωση στο Αστυνομικό Μέγαρο σήμερα του αγ.Αρτεμίου σε όλα τα κόμματα της ΕΛΛΗΝΙΚΉΣ ΒΟΥΛΗΣ, κ των εκπροσώπων, Πλήν του κόμματος ΕΛΛΗΝΙΚΉ ΛΥΣΗ Κ.ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΥ?????????????
Κ αναρωτιέμαι γιατί ο εκπρόσωπός στο Νομό Κοζάνης είναι Απόστρατος Αστυνομικός, κ κατώτερος στην ιεραρχία;;;??
Αναρωτιέμαι δεν μπορεί να βάλει υποψήφιος για Πολιτευτής ενας χαμηλό βαθμός Αστυνομικός;?σε άλλο κόμμα πέραν της ΝΔ;;??
Δεν πάει μπροστά η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ με τέτοιες συμπεριφορές .!
Υπηρέτησα την ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ έβαλα κ εγώ ένα λιθαράκι όπως πολλοί άλλοι συνάδελφοι για μια καλύτερη κοινωνία,αυτό θα το κρίνει ο κόσμος κ όχι εσείς!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!
0 Σχόλια