στην αίθουσα του πρώην Κοινοτικού και νυν Καταστήματος του Δ.Δ Πολυμύλου του Δήμου Κοζάνης με θέματα :
⦁ Οικονομικός και διοικητικός απολογισμός
⦁ Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου Δ.Σ του Συλλόγου
Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη για την επίλυση των ζητημάτων που απασχολούν το μέλλον του Συλλόγου και ιδιαίτερα παρακαλούνται αυτοί που θα ήθελαν να βοηθήσουν ως ενεργά μέλη του νέου Δ.Σ που θα προκύψει από τις επόμενες αρχαιρεσίες.
0 Σχόλια