Με διαφορά λίγων ωρών «έφυγε» από τη ζωή ζευγάρι από το Αμμοχώρι της Φλώρινας βυθίζοντας πένθος τους δικούς τους ανθρώπους. Πρόκειται για τη Βιολέττα Γεωργιάδη ετών 59, η οποία έφυγε πρώτη από ανακοπή καρδιάς και τον 64χρονο Άγγελο Γεωργιάδη, ο οποίος αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και απεβίωσε λίγες ώρες αργότερα. Ο θάνατός τους, συγκλόνισε και συγκίνησε όπως ήταν αναμενόμενο ολόκληρη την τοπική κοινωνία της Φλώρινας.
http://www.politisflorinas.gr
0 Σχόλια