Ο Δήμος Κοζάνης σε άψογη συνεργασία μετά τα Ποντιακά Σωματεία Δήμου Κοζάνης «Ευξείνιος Κύκλος» πραγματοποιήσαν το βράδυ του Σαββάτου στην Κεντρική Πλατεία Κοζάνης, εκδήλωση όπου τιμήθηκε η γενοκτονία των Ποντίων.
Ο Δήμος Κοζάνης σε άψογη συνεργασία μετά τα Ποντιακά Σωματεία Δήμου Κοζάνης «Ευξείνιος Κύκλος» πραγματοποιήσαν το βράδυ του Σαββάτου στην Κεντρική Πλατεία Κοζάνης, εκδήλωση όπου τιμήθηκε η γενοκτονία των Ποντίων.
0 Σχόλια