Πρωτιά για την παράταξη του Στέργιου Κιάνα…
Μετά τις περιφερειακές εκλογές όπου αναδείχτηκε πρώτος Περιφερειακός σύμβουλος όλων των παρατάξεων ο Στέργιος Κιάνας πρωτεύει και ως επικεφαλής στις εκλογές του ΤΕΕ.
Πρώτη δύναμη αναδείχτηκε η παράταξη ΔΚΜ του Στέργιου Κιάνα, έχοντας 537 ψήφους στις εκλογές του ΤΕΕ Τμ. Δ. Μακεδονίας. Στη δεύτερη θέση το "Δυναμικό ΤΕΕ" της Βούλας Χριστοπούλου με 527 ψήφους. Στην Τρίτη θέση η παράταξη του Νίκου Συλλίρη με 179. Ακολούθησαν οι παράταξη του ΚΚΕ με 29 σταυρούς και του κ. Βασιλόπουλου με 28.
Πρώτη δύναμη αναδείχτηκε η παράταξη ΔΚΜ του Στέργιου Κιάνα, έχοντας 537 ψήφους στις εκλογές του ΤΕΕ Τμ. Δ. Μακεδονίας. Στη δεύτερη θέση το "Δυναμικό ΤΕΕ" της Βούλας Χριστοπούλου με 527 ψήφους. Στην Τρίτη θέση η παράταξη του Νίκου Συλλίρη με 179. Ακολούθησαν οι παράταξη του ΚΚΕ με 29 σταυρούς και του κ. Βασιλόπουλου με 28.
0 Σχόλια