Τι κι αν έρχονται υπουργοί, και υφυπουργοί, ο αντιπεριφερειάρχης τεχνικών έργων Χάρης Γκοβεδάρος κράτα αποστάσεις από τα τραπέζια, χωρίς ουσία...Τα τυπικά και χαίρεται. Άλλωστε ο συνδυασμός του εκλέχθηκε χωρίς την υποστήριξη κάποιου κόμματος.. Η μήπως όχι...;
Παραθέτουμε και ένα "καυτό" σχόλιο του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook
Πάει αυτή η δλειά...
Φτιάχναμε πτέρυγες εντός της πόλης χωρίς καμία πρότερη επίκαιροποίηση υγειονομικού χάρτη η οποία θα έδειχνε τις ανάγκες και κατά συνέπεια αν η Κοζάνη "σήκωνε" ένα νέο νοσοκομείο εκτός πόλης και όταν η πρώτη αρχή σχεδιασμού νέου νοσοκομείου είναι η προσβασιμότητα...
Τώρα και μετά τη νέα πτέρυγα δεκαέξι εκατομμυρίων ευρώ και με την επερχόμενη ανακαίνιση-ενίσχυση του παλαιού κοντά τριάντα εκατομμυρίων ευρώ όπως ακούγεται, σύνολο σαρανταέξι εκατομμύρια ευρώ, ξεκινάει το υπουργείο κουβέντα για επίκαιροποίηση υγειονομικού χάρτη Δυτικής Μακεδονίας...
Αυτά...
Φτιάχναμε πτέρυγες εντός της πόλης χωρίς καμία πρότερη επίκαιροποίηση υγειονομικού χάρτη η οποία θα έδειχνε τις ανάγκες και κατά συνέπεια αν η Κοζάνη "σήκωνε" ένα νέο νοσοκομείο εκτός πόλης και όταν η πρώτη αρχή σχεδιασμού νέου νοσοκομείου είναι η προσβασιμότητα...
Τώρα και μετά τη νέα πτέρυγα δεκαέξι εκατομμυρίων ευρώ και με την επερχόμενη ανακαίνιση-ενίσχυση του παλαιού κοντά τριάντα εκατομμυρίων ευρώ όπως ακούγεται, σύνολο σαρανταέξι εκατομμύρια ευρώ, ξεκινάει το υπουργείο κουβέντα για επίκαιροποίηση υγειονομικού χάρτη Δυτικής Μακεδονίας...
Αυτά...
0 Σχόλια