Όπως είπε ο πρόεδρος του ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας κ. Στέργιος Κιάνας "Η εκδήλωση έχει ως σκοπό να εξετάσει τις προκλήσεις και τις προοπτικές του πολεοδομικού σχεδιασμού στη Δυτική Μακεδονία, φέρνοντας μαζί κορυφαίους ειδικούς και αξιωματούχους σε έναν ανοιχτό διάλογο για το μέλλον της περιοχής μας".
Την παρουσίαση του προγράμματος "Κωνσταντίνος Δοξιάδης" έκανε ο Ευθύμης Μπακογιάννης γενικός γραμματέας χωρικού σχεδιασμού και αστικού περιβάλλοντος .
![]() |
0 Σχόλια