Ως προς τα του σημερινού αγώνα, το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή βρήκε τις ομάδες στο 1-1, με την ομάδα να προηγείται περίπου στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου και την ομάδα του Βατολακκου να ισοφαρίζει προς το τέλος αναμέτρησης.
Προτελευταία αγωνιστική το Σάββατο στην Δεσκατη με την ομώνυμη ομάδα.
Η δήλωση του προπονητή της ομάδας Ανδρέα Λέτσιου
Συγχαρητήρια...σε όλους.... πρώτα από όλα στον Πρόεδρο της ομάδας μας....που εδώ και 3-4 χρόνια στηρίζει την ομάδα....και συγχρόνως το ποδόσφαιρο όλου του Νομού.....και επίσης στους πρωταγωνιστές..τους ποδοσφαιριστές μας..που μέσα από την επιμονή και συνέχεια της προσπάθειάς τους...στις προπονήσεις αλλά και τους αγώνες... κατάφεραν δίκαια να κάνουν την ομάδα πρωταθλήτρια Γρεβενών.... Συγχαρητήρια πολλά μάγκες....
0 Σχόλια