Σήμερα 11/4/2024 πραγματοποιήθηκε εκπαιδευτική επίσκεψη του 13ου νηπιαγωγείου Κοζάνης στην Ε.Ρ.Τ στα πλαίσια του προγράμματος" γνωρίζω τα επαγγέλματα- Γνωρίζω το επάγγελμα του δημοσιογράφου"...Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον κ. Καραφυλλίδη Περικλή για την πρόσκληση του και όλο το προσωπικό της Ε.Ρ.Τ για την φιλοξενία! Τα παιδιά ενθουσιάστηκαν με τη βιωματική παρουσίαση του επαγγέλματος του δημοσιογράφου και την ενεργή συμμετοχή τους στην εκπομπή!
Η προϊσταμένη του 13ου Νηπιαγωγείου και το διδακτικό προσωπικό!
0 Σχόλια