![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgm0crvGF14Sr5mY3eqvFlIF0P4M3BAcykOInEJ80PETYxnOQIBxiK6xA_uD0nDNivr46LkP5PkWspWcDYdpkEkunX6VKg7DPqikB9jjbRdVN8nw27mDzP4qHvqm1NOLVFMXMyHscEDVY-2_gqrir-oihYtpvwFrn-irnzLl7voxC8vEkHgFbR1GIrr9Me8/s16000/zaralikos_KOZANI.jpg)
Γιατί? Οι άλλοι είναι καλύτεροι?
Κινηματοθέατρο ΟΛΥΜΠΙΟΝ Κοζάνη
Σάββατο 23 Μαρτίου, 1 παράσταση 21.15
Μετά τις παραστάσεις “200 Χρόνια Δανεικά” και “Πρώτα ο Θεός”, δυο παραστάσεις που θριάμβευσαν όπως λένε όλοι οι άλλοι, ο Χριστόφορος Ζαραλίκος και ο πιτσιρίκος παρουσιάζουν το τρίτο από τα 500 έργα που σκοπεύουν να γράψουν, με τον τίτλο “Γιατί? Οι άλλοι είναι καλύτεροι?”.
Τιμές εισιτηρίων : ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ 15 ΕΥΡΩ,
Φοιτητικό - Άνεργων - ΑΜΕΑ : 12 ΕΥΡΩ
Προπώληση εισιτηρίων :
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝ και www.more.com
0 Σχόλια