![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhNGLX224RPgghy96u-N6BCNdcQXtFexQ26YypJtSC3qGeWXPFSIBbXNo16-2uq6aMCeZ8iljPiHAEf_HSak2klAf5oeJfC9yk4iCM5aGbuGMcOqrcRFjnEfkL9kOrru7INLScfkhcTbSGAucJ6-OEJzYIJiN_BZGCXdtYzUxmSOgh6mIWFfjAC0E6evJMP/w504-h640/433947150_10225168358981120_9119144917089818366_n.jpg)
Την Παρασκευή 05 Απριλίου 2024, στις 17:00, στο αμφιθέατρο του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, στη ΖΕΠ, θα πραγματοποιηθεί συνέδριο με θέμα: "Επίκαιρα θέματα στην καρδιολογία". Θα είναι για το κοινό και θα είναι διαδραστικό.
Το Σάββατο συνάδελφοι καρδιολόγοι θα αναπτύξουν επίκαιρα θέματα της καρδιολογίας. Την διημερίδα διοργανώνουν η Ελληνική Καρδιολογική Εταιρεία και η Καρδιολογική Εταιρεία Βορείου Ελλάδος σε συνεργασία με την Καρδιολογική Κλινική του Γ.Ν. Κοζάνης, υπό την αιγίδα του ΙΣΚ.
Η παρουσία σας θα μας έδινε ιδιαίτερη χαρά, αλλά και δύναμη να συνεχίσουμε.
Με εκτίμηση
Στυλιανός Δ. Λαμπρόπουλος
Συντ. Διευθυντής Καρδιολογικής Κλινικής του ΓΝ Κοζάνης "Μαμάτσειο"
0 Σχόλια