Όπως τόνισε ο αντιπεριφερειάρχης τεχνικών έργων Χάρης Γκοβεδάρος
"1η συνάντηση για το νέο τεχνικό πρόγραμμα της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας, παρουσία του εκτελεστικού γραμματέα Γιώργου Τζίτζικα με στελέχη των Δ/νσεων Τεχνικών Υπηρεσιών των Π.Ε. και της Έδρας της ΠΔΜ, της Δ/νσης Οικονομικού, της Δ/νσης Έργων και Περιβάλλοντος, της Δ/νσης Προγραμματισμού και της Διαχειριστικής Αρχής.Στο πλάνο και η προσπάθεια για τη δημιουργία ενός νέου ενιαίου κεντρικού πληροφοριακού συστήματος των έργων που θα υλοποιήσει η Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας".
0 Σχόλια