![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1sqUQNq8RwHvsgtNhyAwnTP6zwFP-b-NdzjO4MQfYlT_agj1Jjun3a1xv5Vnzzd08luLctZxcScWIDU46YM2QdWrqbrB27BXry43liQDWSyiAwFwMMGoXOKD4MlXHBkKQsgsIoO2yHcAjXGnrZqfeFu0NQ-Wtl4M-vxhbsBfBm6UHOPmpHIrJ93NmlUgI/s16000/1.jpg)
Το βράδυ της Τετάρτης 31/1 σε κεντρικό καφέ της πόλης, τα μέλη του συνδυασμού Ενότητα συγκεντρώθηκαν για την καθιερωμένη κοπή πίτας.
Μια καλή ευκαιρία για συνάντηση με φίλους, ανταλλαγή ευχών, συζήτηση και σχολιασμό της επικαιρότητας. Ο επικεφαλής, Λάζαρος Μαλούτας μίλησε για τον τρόπο λειτουργίας της Ενότητας το επόμενο διάστημα δηλώνοντας εμφατικά πως «Αυτό που μας ενώνει είναι η αγωνία και το ενδιαφέρον μας για το μέλλον του τόπου».
0 Σχόλια