![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhKX03XCHANBEWhUDaTj4e6KFZu4LR2qRHHxsN_KMsy-LzKrMgi5XXg2cPApJnPeqxnBguqtl_Iiv_ylVJONBW2oSvPGY3wukND5zIibX3Y6zXV55FRnlZDVxHpg1bX4OoQXKY1kwav5qcUUa7OU-Dsmd7LtVwe86J5O5a8nu7bb6tSvWbMe1P_lqgDJiWb/s16000/1.jpg)
Η ετήσια εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή, 2 Φεβρουαρίου στο Event Plaza στα Πετρανά Κοζάνης. Είναι Ιδιαίτερη τιμή και χαρά για μένα, να βρίσκουμε ανάμεσα σας. Η υποστήριξη και η ενεργή συμμετοχή σας, μας δίνουν την ώθηση και την ευχαρίστηση να συνεχίσουμε το έργο μας”, είπε στον χαιρετισμό του οιπρόεδρος του ΤΕΕ Στέργιος Κιάνας.
0 Σχόλια