![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj0UDkeyktTg2UraGWKE7s41mmpREBvidG0bio6OCpCHFcrcLPVS5nf3SB1n3LR6OsjvWMHZeh3iGhHLEU4om-i4_o-WpOy6nQDeQXofwBf57R09w2dfqzUGUkWStfnQuckfVMbcB6Cdwfgj938WbnGl3RTEEhDMwvBZOlfY8wr2k83NMWXtb7dwu_oFMuX/s16000/1706739131829%20(1).jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στις 30-1-24 από τον Πρόεδρο της Κοινότητας Δρεπάνου Παπαδημητρίου Φ. και το μέλος του Τοπικού Συμβουλίου Τριανταφυλλίδου Σ. στο Υπουργείο Μακεδονίας- Θράκης με τον αρμόδιο υπουργό κ. Κωνσταντινίδη Ε.
Στην συνάντηση συζητήθηκαν θέματα που αφορούν στην κοινότητά (τηλεθέρμανση - φυσικό αέριο- τεχνική λίμνη ).
Ζητήθηκε η ενίσχυση και στήριξη της προσπάθειάς μας για την υλοποίηση τους από τον υπουργό, ο οποίος μας διαβεβαίωσε ότι θα κάνει κάθε δυνατή προσπάθεια.
0 Σχόλια