![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgL-5yNSYlcuX07iJHvNogyGfzYD_94Fp00EGauTupKkTB6dTIKW-KFPgb7AsrRqSSQDkZDuvbbWGTS-LazZ5CVAuxqwN2HcXjDYy1RO6u4_Us13mtW6Osb_vFcGlA4S2bPVDudmd75LelxkmwcpIwBJvoebZy4_HNjSsItXNfgJ_Bt2Te8Cett2qNsI0Ns/s16000/274293153_318501640314552_1459377704575825369_n.jpg)
Η Δ.Ε.Υ.Α. Κοζάνης ενημερώνει τους καταναλωτές τηλεθέρμανσης που διαμένουν ή δραστηριοποιούνται στις οδούς Ναουμίδου, Νυμφαίου, Νικοκλέους, Δρίσκου, Κλεισούρας, Πέτρας και Αρκαδίου, ότι λόγω της διαρροής που προέκυψε επί της οδού Ναουμίδου, σήμερα Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2024, δεν λειτουργεί προσωρινά η τηλεθέρμανση.
Η Δ.Ε.Υ.Α.Κ. φροντίζει ήδη για την αποκατάσταση της διαρροής, η οποία εκτιμάται πως θα ολοκληρωθεί μέχρι αργά το μεσημέρι.
0 Σχόλια