![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgO-tLVIJag5-z5xKzmVp6h4tzGu0hGMoBNhKOotv81LjJDWezm1AtTGTD6VzeZNuRHnU9ALVDIQqMyZI3gSUMRyjtcHbKY8vFOA5WaJN2Rl4wYgNURXPxU7tm88QosacifYBS5A4ezW8ukshldLd20cxCSDbkv3lz1UzAAzZuNaQ83O0SRjVCND-WHfHd9/s16000/%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%B8%CE%AD%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CF%83%CE%B7-%CF%80%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%BC%CE%B1%CE%AF%CE%B4%CE%B1.jpg)
Η Δ
.Ε.Υ.Α. Κοζάνης ενημερώνει τους καταναλωτές τηλεθέρμανσης που διαμένουν ή δραστηριοποιούνται στις οδούς Σμύρνης, Κωνσταντινουπόλεως, Περγάμου, Νικομήδειας, Δορυλαίου, Μεθώνης, Μητρ. Ιωακείμ, Πανόρμου, σε τμήμα της Φιλίππου Β΄ (στο ύψος του Ιπποκράτη) και Κυζίκου, ότι λόγω της διαρροής που προέκυψε επί της οδού Κωνσταντινουπόλεως, σήμερα Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2024, δεν λειτουργεί προσωρινά η τηλεθέρμανση.Η Δ.Ε.Υ.Α.Κ. φροντίζει ήδη για την αποκατάσταση της διαρροής, η οποία εκτιμάται πως θα ολοκληρωθεί μέχρι αργά το μεσημέρι.
0 Σχόλια