![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEia2HK5xcGgfR0AzSpgKMPZ1L7GCbnsZjEZa4WxVQHrUUgz_eFcEjEjwTGpMKwLq5gCbxz7A1wQMzOtA-TN7e1mFMeRMreGjA2QeldZ4gKgLvKmWs71vOaZF1rSKO9m9MqkYS8KVzjq7JerUF_kKTK-lr3e4vvvvlAz6E4s8Fjv2pyb2txvui2hng9NLaYk/w640-h440/sxoleio-scaled.jpg)
Λόγω των πολύ χαμηλών θερμοκρασιών, σύμφωνα με τις προβλέψεις της Εθνικής Μετεωρολογικής Υπηρεσίας, για την ασφάλεια των μαθητών, αύριο Πέμπτη 11 Ιανουαρίου 2024, όλες οι σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Εορδαίας, θα λειτουργήσουν στις 09:15.
Επίσης, η λήξη των μαθημάτων στα Εσπερινά Γυμνάσια, Λύκεια, Εσπερινά ΕΠΑΛ θα γίνει στις 19:15.
Οι δημοτικοί παιδικοί σταθμοί θα λειτουργήσουν κανονικά.
0 Σχόλια