![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9YAT19Rcs2RyYrur6aIZVU-HXaGscoVFwaRmM_SFMAtq6xEVqUKOK_qZw5vtN7X6dIrCZm5WrfCccH59XtZ_WUHVs_sNEl7tsQEnWbDKksDTABbLtICHPeBiqSmC42_1aMBnEY68-NlUfIEfx1Llr-NClhZvmoIBbTyzI0U4j-HYVjoNl2wqml1VC2Lsw/w640-h428/iliaxtida_spiti.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων-Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αναπηρία Δ. Μακεδονίας < ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ > προσκαλεί τα μέλη και τους φίλους του συλλόγου στην κοπή της βασιλόπιτας που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 και ώρα 01:00 μ.μ. στην ταβέρνα Σιόποτο. Θα ακολουθήσει μουσικό πρόγραμμα με τους Τζαναμπέτηδες οι οποίοι για μία ακόμα φορά θα μας τιμήσουν, διασκεδάζοντας μας εθελοντικά.
Τιμή 15 € το άτομο (περιλαμβάνει φαγητό και ποτό), τα παιδιά 10 €, ενώ για τα παιδιά του συλλόγου είναι ΔΩΡΕΑΝ.
0 Σχόλια