![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjGknEKwC5kMyESjilk1AyvU1nbImp4TYjeVcu0nj5zsX9hHiuBwdmgbRMxx9wsuhsokiZXjq1a1SWj1QTKPhdpEm38e_Np8uJ69WhtmyU9RgaQ4nE10PHj3omMrLwcEbQlkIH8fE5OaRbbIMhpvICaA86J0ZbgWrs6zID6Sc5tIq5dbm3g2Gky5OX_8bJF/w640-h360/TgV7ybD.jpg)
Εκ μέρους των παιδιών που απασχολούνται στο Σπίτι της Ηλιαχτίδας, το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων, Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αναπηρία Δ. Μακεδονίας“ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” ευχαριστεί θερμά :
-Την Διευθύντρια, τους εκπαιδευτικούς και το Προσωπικό του 8ου Δημοτικού Σχολείου Κοζάνης για τη δωρεά των 125 € εις μνήμη του Λάζαρου Βαξεβάνου γιού των συναδέλφων τους Κατερίνας Παρλάνζα και Θεόδωρου Βαξεβάνου.
-Την Νομαρχιακή Οργάνωση του Σύριζα Κοζάνης για τη δωρεά των 50€ αντί στεφάνου, στη μνήμη της μητέρας του μέλους της Νομαρχιακής Σωτηρίας Κεσόγλου.
Ευχαριστούμε και ευχόμαστε δύναμη και υγεία στις οικογένειές τους.
0 Σχόλια