![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiaNJ3yod9cwZXqJd8A1cv8M5fqYFTCMGtcEkBru9tzncr2fJg0tJJlu-4vnb18w6Nmq2tuvisv5qQOwKRA7yOi-QY4IYwSDjxzS8nCrGNcrSgJQn6TgbwUs8NMt-DlJi6Bdk3RaodSuWT4EnuAKSstKFTJiEHz98JGcW_cyRTc3XIJ-BTp8SLkAc5Gfut8/w640-h484/iliaxtida.jpg)
Εκ μέρους των παιδιών που απασχολούνται στο Σπίτι της Ηλιαχτίδας, το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων, Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αναπηρία Δ. Μακεδονίας “ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” ευχαριστεί θερμά:
- Το Σύλλογο Διδασκόντων του 2ου ΕΠΑΛ Κοζάνης για τη δωρεά ενός εκτυπωτή για τις ανάγκες της Ηλιαχτίδας εις μνήμην της διευθύντριας Παπαοικονόμου Αικατερίνης που τόσο απροσδόκητα έφυγε από τη ζωή.
- Το ΣΤΟΥΝΤΙΟ the lighhouse tattoo για τη δωρεά των 500 €. Πρόκειται για έσοδα από πωλήσεις ημερολογίων και χορηγίες σχεδόν 50 καταστημάτων της πόλης που στηρίζουν την καλλιτεχνική δράση και τους συνεργάτες του στούντιο.
- Τον Τάτσινα Αθανάσιο για τη δωρεά των 400 €.
Ευχαριστούμε που μας δίνετε την δύναμη να συνεχίσουμε να στηρίζουμε τα παιδιά και τις οικογένειες τους και ευχόμαστε καλές γιορτές με υγεία.
0 Σχόλια