![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiVcMBbHXDqbb5E_HDABZdPOPs50SKpy27ZvikxVQgFbzDCgChPG4hfRw0ympYf4U5-Cnla3RHriwg1uKfVLFj9DrPRFHYkSbEYQuuBO_eV0joY5v-56iz0ppwacWu6IheyKfHygcLWqSVPcu1lHwIIAWjGZUf054WSpyicIS7xdJ7s3T4JIBTjPE9fNOMZ/s16000/412445648_754887196676423_1637454171497517815_n.jpg)
Κοινωνική δράση της ΟΝΝΕΔ Κοζάνης και της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Κοζάνης ενόψει Χριστουγέννων. Δωρίστηκαν τρόφιμα μακράς διάρκειας στην Στεγη Παιδιού Κοζάνης "Άγιος Στυλιανός" , δείχνοντας έμπρακτα την στήριξη στους συνανθρώπους μας που το έχουν ανάγκη .
Στη δράση παρευρέθηκε ο πρώην Υφυπουργός Μεταφορών και Υποδομών κ.Μιχάλης Παπαδόπουλος. Επιπλέον τον Υφυπουργό Εσωτερικών κ. Στάθη Κωνσταντινίδη εκπροσώπησε η κ. Έφη Κωνσταντινίδου.
0 Σχόλια