Σύμφωνα με τις πληροφορίες του KOZANILIFE.GR, κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, οδηγός ΙΧ αυτοκινήτου με κατεύθυνση προς Λάρισα, παρέσυρε ηλικιωμένο άνδρα πεζό, που διέσχιζε το σημείο, στο ύψος της αντιπροσωπείας MAXX MOTORS, με αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό του.
Στο σημείο έσπευσε άμεσα ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ, καθώς και ισχυρές Αστυνομικές δυνάμεις . Η Τροχαία Κοζάνης, βρέθηκε στο σημείο για την καταγραφή του συμβάντος και τις απαραίτητες κυκλοφοριακές ρυθμίσεις .
0 Σχόλια