![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWYb7cv_7bBthuAfUUvXqUNVGMqhWGWLQ5i4vxSOPYYZIwga2x9io0vSFo7IBXRSg8Ogwv2CQIeohM1a8JEnrxFjxWawmlEMO7pD3GNloXRmXnroU1icrJDm1zCNmsKZrmTEv4CYTytdHsYSGBHxHXVgbMKcTxcGMaemDdKlI4YMoTqq2onr6tXKBHuBW5/s16000/409567945_678407147742186_593785952445948967_n.jpg)
Κέφι, χαρά, μουσική, αλλά και μία πρόταση γάμου είχε η εορταστική βραδιά του Δήμου Κοζάνης για την έναρξη των χριστουγεννιάτικων εκδηλώσεων!
Η βραδιά ξεκίνησε με τη φωταγώγηση του χριστουγεννιάτικου δένδρου συνοδεία της φιλαρμονικής ορχήστρας του Δήμου "Πανδώρα" και συνεχίστηκε με τη συναυλία του αγαπημένου καλλιτέχνη Γιώργου Παπαδόπουλου. Έκπληξη της βραδιάς η πρόταση γάμου του Γιώργου στην αγαπημένη του Ελένη!
0 Σχόλια