![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhySbULnzKlstkvLvkPfkn1zT0TGGH1SfDm3i0ln28b_99IrPp57DhShSvxVm_L_3A2ao8I9YnMP1ZPzMBTqIEl_1TZXQp4kzJXDVqzPmxiIM9G9zOxZUhmYJ0qMf4HjgQJKFGdinjJS21vJkcrCbPVvd-m9slcltsEXf2_-lQxVzMAOojkmDJ7vzoI9bsb/w432-h640/2.jpg)
Ο Σύνδεσμος Γραμμάτων και Τεχνών Ν. Κοζάνης πραγματοποιεί εγκαίνια της μόνιμης έκθεσης με τίτλο. <ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΩΝ> που θα γίνει σε αίθουσα του Ιστορικού Λαογραφικού και Μουσείου Φυσικής Ιστορίας Ν. Κοζάνης, του δημιουργού Δημόκα Δημήτριου. Την Παρασκευή 15 Δεκέμβριου και ώρα 6.00 μ.μ.
Ώρες λειτουργίας Μουσείου- Έκθεσης.
Καθημερινά εκτός Κυριακής 8.00 εως 2.00 μμ
Διεύθυνση Μουσείου Ίωνος Δραγούμη 9-11 Κοζάνη.
0 Σχόλια