![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEieTiNb9kei5eIwBbINmwsjGrRb0ToOHykRhqQmJuBYuOR0K9Bt3o10RQuttBN-YjcqPPOqeH_KxfrrI-RN5qHROzQ3bHXirv5LMtgkzP8r-7sqOvgzIQSOBJxl6ou1sdqZ65UV37zt3eva6mIMhl_OaI5KlhCwJB8oTy9TwJIl1K8cIFz5xrttb1CcRouN/w640-h480/%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%B8%CE%AD%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CF%83%CE%B7-%CF%80%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%BC%CE%B1%CE%AF%CE%B4%CE%B1.jpg)
Η Δ.Ε.Υ.Α. Κοζάνης ενημερώνει τους καταναλωτές τηλεθέρμανσης που διαμένουν ή δραστηριοποιούνται στις οδούς Φιλίππου, Μεθώνης, Περγάμου, Νικομήδειας και Δορυλαίου, ότι λόγω διαρροής στην οδό Μεθώνης, σήμερα Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023, δεν λειτουργεί προσωρινά η τηλεθέρμανση.
Επίσης, δεν λειτουργεί η τηλεθέρμανση στις οδούς Μπιζανίου και Πύρρου, λόγω διαρροής στην οδό Μπιζανίου. Η Δ.Ε.Υ.Α.Κ. φροντίζει ήδη για την αποκατάσταση των διαρροών, οι οποίες εκτιμάται πως θ’ αποκατασταθούν μέχρι το απόγευμα.
0 Σχόλια