![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjh2ji9TDbeYGfvH191QgyyRBao9wwHAQE8GXUr79joT_ZCAu7X9u3hlj5ACI8vgc_tHo-HmfaeeF9tPOhdNnpej3wDJvVXkNbxCfpTkwerg7P5xjRMITiKJf6w090840f5uFFt86vVG06Gk3st30gUZXQA0z7Syfgm7nTuD1PBbDjsVUTXwoTXBKWLcM3g/s16000/grebeas.jpg)
Στην αίθουσα του χορευτικού του Συλλόγου Γρεβενιωτών Κοζάνης ο Αιμιλιανός, τη Δευτέρα 27 Νοεμβρίου 2023 στις 6:00 μ.μ. στην οδό Σ. Μπλιούρα 2 απέναντι από τον Ιερό Ναό του Αγίου Νικολάου, θα πραγματοποιηθεί παρουσίαση βιβλίου με τίτλο ``Μανιτάρια`` αλλά και συνταγών μαγειρικής, της κας Βέργου Ευαγγελοπούλου Δήμητρας με συνδιοργανωτές το Σύλλογο Γρεβενιωτών Κοζάνης ̎ο Αιμιλιανός ̎ και το Περιφερειακό σωματείο συνταξιούχων ΔΕΗ Α.Ε. Δυτ. Μακεδονίας.
0 Σχόλια