![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgOntDwibcfCVN6J6qTp1UPo4fuEo4EbcfLscqqLtVAnzn3Tvv6Ro5jz4qmFoj0iz2h_9PK80NPTkuFkSpIHyIxUx2ImrYGZlf0J50jOISVLxLsjkvUkIEbh9WehZxcx37qp7C3KIwmVTmkU9fVY6GzBvAc6U2D9N6D3TTdsFPO2hB7JpiMcXntxVZm8AkE/s16000/377222377_242403365315247_1666687010487296232_n.jpg)
Ο Θοδωρής Χονδρόγιαννος θα βρεθεί την Τετάρτη 29/11 στις 18:00 στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Κοζάνης (Δαβάκη 9, Κοζάνη), για την παρουσίαση του βιβλίου του «Στη χώρα του Χωσέ».
Με τον συγγραφέα θα συνομιλήσουν η διευθύντρια του Οργανισμού Αθλητισμού Πολιτισμού και Νεολαίας του Δήμου Κοζάνης Φωτεινή Διάφα και ο αρχειονόμος-βιβλιοθηκονόμος Στέλιος Μήλιος.
Τη συζήτηση θα συντονίσει ο δημοσιογράφος Σωκράτης Μουτίδης.
0 Σχόλια