Στις σελίδες του βιβλίου 2 τόμων ο αναγνώστης πληροφορείται τις ιστορίες του “θαύματος” του Πανηλειακού, με φωτογραφίες, σχόλια και αναφορές από αγώνες με στατιστικά, και ιστορίες λύπης και χαράς...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg80atKOYWozKad5Kvw2916TQUvTLAAEi8Qpb6tmLoK6z7CAbXpFvBY2vGU3xOlUcXjeih98sRGjVtxMZDFvr33JtazTnwFRiQp3LeIj9HUUfDZCnPikEQvQfDwVcHyL2sbSh4zNSa-w3WBA0uZXYAiWc88MNICIZ71VsBJvBtnQ2Z365aDEEx-SixKk04z/s16000/themis_book2.jpg)
Όπως αναφέρει ο συγγραφέας: «Τα όνειρα δεν πωλούνται» γι αυτό και το βιβλίο διανέμεται δωρεάν και μόνο ΔΩΡΕΑΝ. Στο πόνημα αναδεικνύεται μερικώς και η ρομαντική πλευρά του ποδοσφαίρου, η δυναμική της πόλης, η μοναδική συσπείρωση των κατοίκων και φιλάθλων της. Ο Θέμης Μαντάς ασχολείται επίσης, με την αθλητική δημοσιογραφία από το 1980. Τα στατιστικά του βιβλίου έχουν τη “σφραγίδα” του Πέτρου Γ. Πετρόπουλου.
0 Σχόλια