![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1ggOiSb4b1-KZW-wKFI5Je1pboVp8k6pAnfW79ssh4TXLdufBg3gYjIAgF9wlxGx4D2RSZ_jMTyP7Ge4s8OwbvOVyjWjPoI4aqgQ2Jwy1KfGlJqmCXn67AXOWJbN3xBfHkFuHb610qq_S_2C90kgJKKgL9BlKcv6yTgx2KNAr5VgnsQDtR7bf9UIeXYJY/s16000/2o-epal-kozanis34576356.jpg)
> Τιμώντας την μνήμη της Παπαοικονόμου Αικατερίνης, διευθύντριας του 2ου ΕΠΑ.Λ. Κοζάνης , ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου ΕΠΑ.Λ Κοζάνης , η Διεύθυνση του Σχολείου, η ΕΛΜΕ Κοζάνης και η οικογένεια της εκλιπούσσας συγκέντρωσε χρηματικό ποσό το οποίο διέθεσε:
> - Στο Σύλλογο Γονέων – Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αυτισμό Νομού Κοζάνης
> - Στο Σύλλογο Γονέων – Κηδεμόνων και Φίλων ΑμεΑ Δυτικής Μακεδονίας «Ηλιαχτίδα»
> - Στο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης που στεγάζεται στο Τετράλοφο Κοζάνης
το οποίο και παρέδωσε κατά τη διάρκεια τελετής που έλαβε χώρα στο χώρο του σχολείου την Παρασκευή 24/11/2023 παρουσία όλων.
Η πολύχρονη προσφορά της στην εκπαίδευση, η ακάματη εργασία και το έργο της στο 2ο ΕΠΑ.Λ. Κοζάνης θα αφήσουν ανεξίτηλη την σφραγίδα τους στην μνήμη μας.
...
0 Σχόλια