![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEivox7jIRkasbx5LPcbq2aTyaTzsQmJq42s7tkw2gGvAcpQJ4eKLMvamH39Rj3Yev__IQ4OG03EaopUGtoKJvhgT6bwDAUGfcjGP0O7n9GYDj6FUCQYN3hPuLJoVJKfNAceHSV_RoonWzIL6fB4NpFAziDRQuI2prK3vmPzPFjo0EsI5lO7bHg9ucScB6pP/w640-h292/iliaxtida-1.jpg)
Εκ μέρους των παιδιών που απασχολούνται στο Σπίτι της Ηλιαχτίδας, το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων, Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αναπηρία Δ. Μακεδονίας “ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” ευχαριστεί θερμά το σύλλογο Γρεβενιωτών Κοζάνης <ο Αιμιλιανός> για τη δωρεά 50 € εις μνήμη του Αγαμέμνονα ( Μένιου ) Πιτένη.
Ευχαριστούμε που μας δίνετε την δύναμη να συνεχίσουμε να στηρίζουμε τα παιδιά και τις οικογένειες τους
0 Σχόλια