![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj0_9pEza5RG8w2ecp3da8DnmLNQxCC7HNWz6P5LH4T1NSUJGiXyOSptYyVnGMreqAxfbW5MZLxCkSwqr250v3Yl-WIQWtcmAq4neCsRppCvT7ZxkBZw1hzbaupSw4AzOsMeIboWztZ2rns6Y7hHEO9B2lYg4U0yeqtihIOuXd-sgFknjfNEiaOf1ikPVck/s16000/kk.jpg)
Ο υποψήφιος δήμαρχος Κοζάνης, Γιάννης Κοκκαλιάρης, από την παράταξη "Μαζί για την Κοζάνη," επισκέφθηκε τις λαϊκές αγορές της Σκ’ρκας και των Ηπειρώτικων, συναντώντας παραγωγούς-πωλητές και πολίτες. Συνομίλησε μαζί τους, ακούγοντας τις ανησυχίες και τους προβληματισμούς τους.
Ο κ. Κοκκαλιάρης δεσμεύεται να συνεχίσει τον διάλογο με την τοπική κοινότητα και να εργαστεί για την ανάπτυξη και την ευημερία του Δήμου μας.
0 Σχόλια