![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEirbq86BIQEeVc3-Db1WaFkf05-mR1atAcqqpo1n0he2UlBAaQzgWCeftDixPEmt3_wRanmHW3byJL6b31Ky04m5zJIdjqmTwnOUTBmGmMyToO9nt5hf_GXzVJ0J8fGTNFANeF9lBn2WgYHVOz3bBoy2efMtaOjSGeUenAjtHiaogu_hBWTlgX2GeGXtw/s16000/FB_IMG_1683472522530.jpg)
Συναντήσεις με πολίτες της Γαλατινής είχε σήμερα το πρωί ο υποψήφιος βουλευτής ΝΔ Γιώργος Δακής, οι οποίοι του έθεσαν σημαντικούς προβληματισμούς για την επόμενη μέρα. Κατά την επίσκεψη του στην περιοχή
ο διάλογος ήταν ουσιαστικός και όπως ο ίδιος δήλωσε "η επικοινωνία με τους πολίτες και τους επαγγελματίες είναι άκρως σημαντική και δίνουμε ιδιαίτερη έμφαση σε αυτά που μας λένε για να πορευτούμε μαζί, με ήθος".
0 Σχόλια