![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjVYBXVUnWOdutlsLY5mybZcELCBQT2GmJO1kYnsEvz0BGez7KJohAo203J2a04U3S8hR2MYIoW1xvpqGGzAVc4kXeNOPiAmokgu69H69rGXZd4OfEBB_UPI42wfx84N-QS_g_CIa0p8WjRZOvWURB63eATpXNgQWx8Z-h3BPZO3TFD5k2W4LTWJ7peVw/s16000/1.jpg)
Η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Τμήματος, πραγματοποιήθηκε σήμερα Παρασκευή, στο κέντρο διασκέδασης Dufas – Deluxe (7o χμ. Κοζάνης – Πτολεμαΐδας). Ο Πρόεδρος του τμήματος κ. Στέργιος Κιάνας δήλωσε στον χαιρετισμό του: “Η αποψινή εκδήλωση έχει για όλους μας, ιδιαίτερη σημασία. Μια εκδήλωση που φέτος αποφασίσαμε να τη διευρύνουμε, να της δώσουμε έναν πιο γιορτινό χαρακτήρα και να διασκεδάσουμε Χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί αυτή η ανάγκη για διασκέδαση, είναι κοινή για όλους".
0 Σχόλια