Πιο κοντά από ποτέ φαίνεται να είναι η υποψηφιότητα του Γιώργου Δακή στο “γαλάζιο” ψηφοδέλτιο στην Κοζάνη. Αυτό λέει αν θέλετε η πιάτσα... αλλά και οι συχνές εμφανίσεις του πρώην Περιφερειάρχη σε εκδηλώσεις.
Έτσι το παζλ λύθηκε:
Μιχάλης Παπαδόπουλος, Γιώργος Αμανατίδης, Στάθης Κωνσταντινίδης και Γιώργος Δακής από τους άνδρες και Παρασκευή Βρυζίδου και Καλιόπη Σεμερτζίδου από τις γυναίκες…
Έτσι το παζλ λύθηκε:
Μιχάλης Παπαδόπουλος, Γιώργος Αμανατίδης, Στάθης Κωνσταντινίδης και Γιώργος Δακής από τους άνδρες και Παρασκευή Βρυζίδου και Καλιόπη Σεμερτζίδου από τις γυναίκες…
0 Σχόλια