![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7WK9eLDfgkwXx59MSICHX_Etrfs0xz-2Ti-D6OSuknrh9aE_TX2xO6NF3QMawMVsdL7y70eVF18_jARYviFC27V_jPpSDYtDlY6kgZCYhtVevMUrkF9cUNFa4ibyzZc6luZuNJpa6SbANhGxDQoy9SOIP03XSAg4UyINZ4aMsbNxCvMZMLg7HsHWQcQ/s16000/%CE%91%CF%86%CE%AF%CF%83%CE%B1%20%CE%9C.%CE%A0.jpg)
Η Δημοτική Βιβλιοθήκη Πτολεμαΐδας (ΚΟΙ.Π.ΠΑ.Π), ο Σύλλογος "Φίλοι του Βιβλίου", το βιβλιοπωλείο "Το κατώι του βιβλίου" και οι εκδόσεις ΓΡΑΦΗΜΑ παρουσιάζουν το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023 το νέο βιβλίο του Μιχάλη Πιτένη «Γιαλάν Ντουνιάς», στις 19.00 στο Cafe-bar «Το Τέλος του Κόσμου» (Κωνσταντινουπόλεως 21-Πτολεμαΐδα).
Προλογίζει ο Αντώνης Πουγαρίδης, εκδότης εφ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΣ
Η βιβλιοθηκονόμος Σοφία Καλμανίδου θα μας συστήσει το βιβλίο και θα συνομιλήσει με το συγγραφέα.
0 Σχόλια