![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRJognEwlWa-xC5VPY9cLwc9trQGBJiXDjyNab4fNQohhvOVqSOP0SybSQ7XuB_sbvii3u-2kykT3q0FMFGgzfSJ35udDMXbVkweOuCvW13jK8uFGYg139I3KxId4L9mz2akm_H9wA3Vsa4OmI_plyOpdgnnd-Hmey6M_JhnTajixXpAIzq7WTYAByWg/s16000/323427181_3338278566446049_6103748729265025551_n.jpg)
Στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής, της Α' Φάσης της Α2 χάντμπολ Γυναικών οι ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ αντιμετωπίζουν το Σάββατο 14/01/2023 στις 18:00 στο Δ.Α.Κ. Αμυνταίου την ομάδα του Φ.Σ Εθνικός Κοζάνης.
Με τη νίκη απέναντι στον πρωτοπόρο στη βαθμολογία Φ.Σ Εθνικό Κοζάνης , θα βρεθεί η ομάδας μας, για πρώτη φορά επικεφαλής στον βαθμολογικό πίνακα.
Λίγο πριν τον αγώνα και περί ώρα 16:30 θα μπορείτε να παρακολουθήσετε φιλικό αγώνα ηλικιακών τμημάτων του συλλόγου μας με αντίστοιχα του Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ.
Να είστε όλοι εκεί να στηρίξετε την ομάδα μας και τις αθλήτριες μας.
0 Σχόλια