![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQBpWRG_FoF9EnODv8IWdaM54AryDYDhwElJBZJiBZ2RRZlqpAoMBZUoYA5ueWkW5uBeWQrem8oNFYm0lRGaGtGK1RpVoWVPShC8LKpTIH60SaTAOKsHCbXtDY9r16gYudXHe5z5SSlbnDoyOrqtz4T-XKiZF7A81IstHIU5fI5mxh1_44S0yzUBiEhw/s16000/79383199_1462498573907122_537651414931865600_n.jpg)
Ο Αργύρης Σκρέκας πριν πολλές δεκαετίες ήταν η χαρά των παιδιών και των μεγάλων... στο Παλαιοχώρι Γρεβενών, αλλά και των γύρω χωριών, καθώς μ' ένα τρίκυκλο μοίραζε παγωτά..… Χαμογελαστός, εξαιρετική φυσιογνωμία… Έφυγε από τη ζωή στις 9 Δεκεμβρίου 2019, σε ηλικία 85 ετών.
1 Σχόλια
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΑΥΜΕΝΗ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.. ΗΤΑΝ Ο ΠΟΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΓΑΘΟΣ, ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!
ΑπάντησηΔιαγραφή