![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-Np449h7YOc0LIjopPXHZVHg3feUmtFBL9VEbJjV3eOzZXqV9JQIubW9C4slFtJkeRIDfiysNfC8xfGyQO6mmSNAGnJ-dknz5FSsms3AbiRJBw5sgx9DX1LBJxsixwA1ixhmfXrFlOlCIJOClQSrnSLL8dGCwvKSW0Qpb6HxFgGlmxLFfXiug55fOsg/s16000/315901610_1177939246146344_5765275053625210838_n.jpg)
Ακόμα μια επιτυχημένη παρουσία του Συλλόγου Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης (Σ.Μ.Α.Κ.) στην 6η ανάβαση Ελασσόνας (19 και 20 Νοεμβρίου 2022), στην οποία συμμετείχε με 5 στελέχη μετά την ανάληψη καθηκόντων του νέου Δ/Σ.
Στην παρουσία των στελεχών βοήθησαν η εταιρεία ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ Κοζάνης που παραχώρησε ένα αυτοκίνητο Peugeot 308, και η εταιρεία υγρών καυσίμων ΤΑΡΤΑΡΑΣ με έδρα την Κοζάνη που κάλυψαν τις ανάγκες μετακίνησής τους στην Ελασσόνα!.
Ο Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης (Σ.Μ.Α.Κ.) ευχαριστεί θερμά τις εταιρείες που βοήθησαν στην ασφαλή μετακίνηση των στελεχών του κι ευελπιστεί σε συνέχεια της καλής συνεργασίας !!!
0 Σχόλια