![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhFf2vSw49bOvjl4f9y-W13SU4N7PDxe5x6LdOxEmOWMeb0Gi6fAbj5LviQYPYIXxqp3NkNTaYB5s69IFkTCEur_jsN8Mcdf3WwqNb2ynd_VB79GIueanQvt2VDuEdGXxGJA9bxTvW70N0v9Qv54TsXZRL85wDmGI63y7aUk5lDwr98jjIfU2t0RMxfCg/s16000/29ec5a45a09aa3f28b9d90f3bc32a52e_XL.jpg)
Η καρδιολογική κλινική του “ΜΑΜΑΤΣΕΙΟΥ” Γενικού Νοσοκομείου Κοζάνης σε συνεργασία με το περιφερειακό γραφείο του Εθνικού Οργανισμού Μεταμοσχεύσεων Βορείου Ελλάδος διοργανώνει ενημερωτική εκδήλωση με θέμα: “ Δωρεά οργάνων ως προϋπόθεση των μεταμοσχεύσεων”, την Δευτέρα 10 Οκτωβρίου 2022 στις 17:30 στην αίθουσα του Αμφιθεάτρου της Κοβεντάρειου Δημοτικής Βιβλιοθήκης Κοζάνης (ΚΔΒΚ).
Σκοπός η ενημέρωση και ευαισθητοποίηση του κοινού στο θέμα των μεταμοσχεύσεων και η προαγωγή της δωρεάς οργάνων και ιστών σώματος. Θα αποτελέσει ιδιαίτερη τιμή η παρουσία σας.
Μετά τιμής και εκτίμησης
ο Διευθυντής της Καρδιολογικής Κλινικής
Στυλιανός Λαμπρόπουλος
0 Σχόλια