![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgi-i5UgHbZ7p5egRPjjtJoEiRxLHWUxqkVheL4rhjvauNgr7q95gFy0e1GfLxxN7UPw3mMM-flzdWHkZ_mwF3jUj_syvOWJ7Bh2bN8xx9yV3O58OQXU3VwBS8l81HzBC-isyGljMXI_mJd_3yIhE-MGLiVcy89j7KEfZyUDscRq9H0ruYeELptIm5QOg/s1600/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82.jpeg)
Το Δ.Σ. του Συλλόγου Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης προσκαλεί τα μέλη του σε Τακτική Γενική Συνέλευση τη Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 19:00 στο καφέ «4 Coffee» στην Κοζάνη. Τα θέματα που θα συζητηθούν θα είναι: - Απολογισμός Δ.Σ. - Συζήτηση για την εκδήλωση ενδιαφέροντος μελών για υποψηφιότητα στις ερχόμενες εκλογές για νέο ΔΣ και επιτροπές του Σωματείου. Κατά τη διάρκεια της ΓΣ θα γίνονται εγγραφές και ανανεώσεις συνδρομών.
0 Σχόλια