![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQuSIUDH1dP6BAB5suWRIIZKY7CxSxHkOLHbZ3xdBnQv7ImZpotmsCmfWYIAjJ7cjXmVQztJI92aWkC5he_FZDQofgS0fhMNaswDfLVp5AiaoNBZ1A_SGxanRlRITqHOsFPJTx8Sf178pq67tdOc2h3Opi_PQo-gzM7xjdtKgN1xLl5qVtozLQz8Ye-w/s16000/308410581_657274102291856_2751243073102938785_n.jpg)
Θανάσης Τέγος
Ο επικεφαλής της Κίνησης μιλώντας στα ΜΜΕ είπε: "Η πορεία μας είχε πολλές διακυμάνσεις, χαρές, λύπες, νίκες, ήττες. Η Δημοτική Κίνηση δεν σταμάτα ποτέ να δουλεύει, είτε είναι σαν διοίκηση, είτε σαν αντιπολίτευση. Τώρα ξεκινάμε τη διαδικασία για τις εκλογές του 2023. Θεωρούμε ότι η πορεία της Κίνησης θα είναι νικηφόρα και ο κόσμος θα μας αγκαλιάσει. Τα τελευταία 3 χρόνια διοίκησης Μαλούτα ουσιαστικά δεν έγινε κανένα βήμα. Είναι ακριβώς όπως το αφήσαμε’. Δείτε στο βίντεο για ποιο λόγο εγινε στο σταθμό η εκδήλωση αλλά και τι μας απήντησε στην ερώτημα μας για τους άλλους συνδυασμούς και τη δυσκολία των εκλογών. (Η φωτό με τη τούρτα είναι από τον Πρωινό Λογο).
0 Σχόλια