Οι «Νύχτες κωμωδίας» του ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ Κοζάνης παρουσιάζονται την Κυριακή 6 Ιανουαρίου στο «Ερμιόνιο». Οι θεατές απολαμβάνοντας το ποτό τους, με μουσική και πολύ γέλιο περνάνε μια βραδιά διαφορετική από τις άλλες. Ο Γιώργος Κοντορίκος, ο Δημήτρης Συνδουκάς, η Δώρα Σιαλβέρα και η Λία Γρίβα σας προσφέρουν αληθινές νύχτες κωμωδίας, με τα καλύτερα όλων των χρόνων. Στο πιάνο ο Γιώργος Τζούκας. Πληροφορίες στο τηλ.: 24610-24062, εσωτ. 1. Την Κυριακή 13 Ιανουαρίου οι παραστασεις συνεχίζονται στο "Μετόχι", στο Βελβενδό και την Πέμπτη 17 Ιανουαρίου στο «Gallery».
0 Σχόλια